Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4020-52E


Zoom Image
Aktuálně nedostupné!
Citizen Eco-Drive Pilot Radiocontrolled AS4020-52E jsou velmi luxusní rádiem řízené pánské náramkové hodinky značky Citizen. Tyto sportovně elegantní hodinky stříbrné barvy se mohou pochlubit ocelovým pouzdrem kulatého tvaru o rozměrech 43,5 x 49 x 13,5 mm, které je z vrchu uzavřeno velmi odolným safírovým sklíčkem, jenž je schopno vzdorovat většině nehod a škrábanců.
Styl
Luxusní
Vodotěsnost
200 m - potápění
Záruka
5 let
14900 Kč

Výrobce: Citizen


Parametry

Pohlaví
Pánské
Barva ciferníku
černá
Barva řemínku/tahu
Stříbrná
Design
Bez kamínků
Chronograf
3 chronografy
Luminiscence
Ručičky a indexy
Ostatní
Radiově řízené
Pouzdro
Ocel
řemínek
Ocel
Rezerva chodu
24 měsíců
Sklo
Safírové
Tvar pouzdra
Kulaté
Typ
Analogové
Typ strojku
Solární napájení - Citizen EcoDrive
Ukazatel data
Datumovka
Kolekce Eco-Drive
1

Popis

Hodinky jsou opatřeny ocelovým řemínkem uzavíratelným sponou, ciferník je analogový s čísly a indexy. Hodinky jsou vybaveny vteřinovkou, datumovkou, luminiscenčními ručičkami a indexy. Pohon je zajišťován pomocí strojku Citizen EcoDrive, hodinky jsou vodotěsné do 20 ATM.

Hodinky mají tyto funkce: indikace signálu, regulace nabíjení akumulátoru, aktivace energeticky úsporného režimu, varování při nedostatečném nabití akumulátoru, otočný prstenec k provádění jednoduchých výpočtů (pevná a otočná stupnice slouží na bázi logaritmického pravítka - obecné početní operace, násobení, dělení, úměrnost, druhá odmocnina, převod jednotek - lze také počítat letecké a navigační výpočty, max. dolet, spotřeba paliva, letová vzdálenost, potřebný čas).

Recenze

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.