Sportovní hodinky

Sportovní hodinky jsou skvělým pomocníkem pro amatérské i profesionální sportovce. Disponují řadou funkcí. Stopkami, krokoměrem, měří tep, puls, mezičasy. Další funkce, které mohou obsahovat, jsou tlakoměr, výškoměr, GPS, monitor srdečního tepu, informace o spálených kaloriích. Vždy je důležité zvážit k jakým sportům budou hodinky třeba. Pro cvičení venku či tělocvičně? Budou používány v extrémních podmínkách? Také je třeba vzít v potaz z jakého materiálu mají být vyrobeny, jaký zvolit typ řemínku a ciferníku.

Sportovní značky

Mezi nejznámější sportovní značky patří nepochybně japonská značka Casio. Hodinky vyrábí z různých materiálů, klade důraz na originalitu a propracovanost. Sportovním laděním se pyšní řada Casio G-SHock. Jsou mezi ní modely inspirované vojenskou technikou. Hodinky se hodí do extrémních situací. Jsou voděvzdorné, blátuvzdorné a velice odolné. Mezi další špičky ve sportovních značkách se řadí německý výrobce Sigma. Je proslulý nejen sportovními hodinkami, ale také pulsmetry a testery. Ani zde nechybí značka Festina se svou sportovní řadou Festina Tour de France, která se stala její nejúspěšnější modelovou řadou. Jedná se o limitovanou kolekci, kterou každoročně inovují. Rozhodně nesmíme zapomenout na oblíbenou značku Suunto, jejímž světovým hitem se v roce 1997 stal náramkový potápěčský počítač Spyder. V roce 2004 uvedla na trh hodinky s plnohodnotnou GPS Suunto X9.

Sportovní hodinky v naší nabídce najdete rozdělené do tří kategorií. Tréninkové hodinky se speciálními tréninkovými funkcemi, monitorováním spánku a dalšími. Outdoorové hodinky a hodinky na potápění se stupněm vodotěsností až do 300 m. 

[] []